• Slider2
  Anaokulu Eğitimi
 • Slider2
  Herşeyi Öğrendim
 • Slider3
  En iyi arkadaşlar
Aktivitelerimiz
Sevgili Veliler ve Değerli Misafirler,

Pamukeller Anaokulu olarak, çocuklarımızın gelişimini desteklemek ve eğitim sürecini eğlenceli ve etkili bir şekilde sağlamak için geniş bir etkinlik yelpazesi sunuyoruz. Eğitim anlayışımız, çocukların ilgi ve yeteneklerini keşfetmelerini, öğrenmeyi deneyimlemelerini ve toplumsal beceriler geliştirmelerini teşvik etmeye dayanmaktadır.

 • Construction
  Sanatsal Etkinlikler

  Çocuklarımıza resim, el sanatları, drama ve müzik gibi sanatsal faaliyetlerle ilgili deneyimler sunarak yaratıcılıklarını geliştiriyoruz.

 • Architecture
  Fiziksel Aktiviteler

  Okulumuzda spor, dans, yoga ve jimnastik gibi fiziksel etkinliklerle çocukların hareket etmelerini, motor becerilerini geliştirmelerini ve sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanmalarını destekliyoruz.

 • Consulting
  Dil Gelişim

  Okuma saati, hikaye anlatımı, drama aktiviteleri ve dil oyunları gibi etkinliklerle, çocuklarımızın dil becerilerini güçlendiriyor ve kelime dağarcıklarını zenginleştiriyoruz.

 • Metal Roofing
  Sosyal Etkinlikler

  Grup çalışmaları, oyunlar, paylaşım saatleri ve etkileşimli etkinliklerle çocuklarımızın sosyal becerilerini geliştiriyoruz. Empati, işbirliği ve paylaşma gibi değerleri öğretiyoruz..

 • House Renovation
  Mutfakta Küçük Şefler

  Çocuklar, basit ve güvenli tariflerle tanışarak temel mutfak becerilerini öğrenirler. Renkli sebzelerle, meyvelerle ve basit malzemelerle hazırlanan yemeklerle hem eğlenirler hem de beslenme alışkanlıkları kazanırlar.

 • Electrical
  Bilim Keşifleri

  Çocuklar, basit deneyler ve gözlemler yaparak temel bilimsel kavramlarla tanışırlar. Renk karışımları, basit fizik deneyleri veya bitkilerin büyüme süreçleri gibi konularla ilgili uygulamalı etkinliklerle meraklarını geliştirirler.

Haberler
11
Eyl
Okullar Açılıyor

2023-2024 Öğretim Yılı 11 Eylül'de Açılıyor

12
Eyl
Pamukeller Anaokulu Tanışma

Tanışma Heyecanı.

18
Eyl
Heyecanlıyız

Yeni yılda hepimiz heyecanlıyız.

Duyurular
Aliquam erat volutpat
Müdürümüzün Mesajı

Yeni Eğitim Yılında Başarılar...

Aliquam erat volutpat
Sağlık ve Güvenlik

Güvenlik ve Sağlık önlemleri bilgilendirmesi.

Aliquam erat volutpat
Okul Etkinlikleri..

2023-2024 Etkinlik takvimi..